طراحی ، مهندسی و ساخت تاسیسات صنعتی و ساختمان

شرکت مهندسی و بازرگانی راهبرد انرژی درفک (رادکو)، با پشتوانه بر تخصص و دانش در زمینه طراحی، مدل سازی سه بعدی، مشاوره، تهیه مدارک مهندسی و اجرای تاسیسات ساختمان با کاربری های متفاوت اعم از تجاری، صنعتی و مسکونی فعالیت می نماید. شرکت رادکو با تعهد به استانداردهای اخلاقی و حرفه ای، در راستای برآورد تمامی نیازهای کارفرمایان گام بر می دارد. ارائه خدمات تخصصی در هر پروژه، از آغاز تا پایان، عنصر کلیدی در فلسفه رادکو است. رادکو با به کارگیری متد BIM ، مدارک مهندسی پیش از اجرا (Pre-construction Documents) را با دقت چشمگیری نسبت به روش های متداول ارائه می دهد. شرکت ما در تلاش است تا طرح های برجسته و نوآورانه در پروژه های خود ارائه دهد؛ تا بتواند خود را در راستای تعالی صنعت ساختمان کشور سهیم بداند.

استفاده از تجهیزات مرغوب و با کیفیت

ما در تمامی پروژه هایی که مشارکت میکنیم، از بروزترین استانداردهای صنعت ساختمان بهره میگیریم. مشتریان ما، توجه علمی و تخصصی شرکت رادکو را دریافت می کنند. طراحی بر پایه  BIM وجه تمایز ما در ارائه خدمات تاسیسات است.

ماموریت ما

ما در راستای تأمین تمامی خدمات فنی و مهندسی در زمینه تاسیسات ساختمان ، فعالیت میکنیم. روشی نوین در طراحی و اجرا به ما این امکان را می دهد که هزینه پیشبینی شده برای مشتریان به حداقل میزان خطا برسد.

نگاهی نوین و استفاده از تجهیزات مرغوب و با کیفیت

هدف ما ارائه بالاترین کیفیت در طراحی، مدل سازی، مستندسازی، اجرا، انتخاب تجهیزات و نصب سیستم های مکانیکی و برقی ساختمان است. طراحی پایدار و تخصصی رادکو سرمایه و هزینه عملیاتی پروژه را معقول می سازد.تجهیزات ساخته شده شرکت رادکو مطابق با کد و استانداردهای جهانی می باشد و از اقلام مرغوب در ساخت تجهیزات استفاده شده است

محصولات شرکت رادکو

قیمت کندانسور تقطیر
خرید و قیمت فن کویل زمینی
فن کویل الجی
برق کشی فن کویل
لوله کشی فن کویل ها
ایمنی در هنگام نصب فن کویل زمینی
مزایای فن کویل سقفی