چشم انداز و ماموریت شرکت مهندسی و بازرگانی راهبرد انرژی درفک (رادکو)

استفاده از تجهیزات مرغوب و با کیفیت

تجهیزات ساخته شده شرکت رادکو مطابق با کد و استانداردهای جهانی می باشد و از اقلام مرغوب در ساخت تجهیزات استفاده شده است

محاسبات دقیق

استفاده از کارشناسان متخصص و بهره گیری از کد ، استاندارد و نرم افزارهای مهندسی روز دنیا سبب کاهش قیمت تجهیزات شده و افزایش بهره وری با حداقل بودجه برای مشریان را به همراه داشته است

قیمت های رقابتی و کیفیت بالا

تولید با کیفیت و  قیمت مناسب همواره رضایت مشتریان را بدنبال داشته است.

گارانتی و خدمات پس از فروش

مشتری مداری ، احترام به حقوق مصرف کننده ،گارانتی و خدمات پس از فروش از اصول غیر قابل اجتناب شرکت رادکو می باشد.

تجربه

تجربه دو دهه در طراحی ،مهندسی و ساخت تجهیزات صنعتی و توجه به مدیریت کیفیت ،بکار گیری روش های نوین مدیریتی و استفاده از دانش روز دنیا در تخصص ماست.

مشتری مداری

اصل مشتری مداری ، احترام به حقوق مصرف کننده و رضایت مشتری سه اصل مهم شرکت رادکو می باشد.

شـركت مهندسـی و بازرگانی راهبرد انرژی درفك (رادکو) با شـماره ثبت٣٦٥٧٣ جهت ارائه خدمات مهندســـــــی و بازرگانی در پروژه های نفت و گاز و تاسیسات صنعتی و ساختمان تأسیس گردیده است.
مأموریت شــــركت مهندســـــی و بازرگانی راهبرد انرژی درفك ، ارائه بهترین پیشــنهادات و راه حل ها به كارفرمایان، پیمانكاران و مشــاوران در زمینه صنایع EPC نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاهی، مهندسی و تدارك و نصـــب تجهیزات مرتبط با پروژه های خشـــــــــكی(on-shore) و فراساحلی( off-shore) و سیستمهای خنك كاری و تهویه مطبوع صنعتی و ساختمانی مبتنی بر روشهای روز دنیا است. استفاده از كادر تخصـصــی و مجرب، امكانات سخت افزاری و نرم افزاری روزآمد، روشهای كاری منسجم و بهره گیری از دیدگاه مدیریتی بنیانگذار و مؤسسین این شركت، كه تجربیات گران سنگی در پروژه های عظیم ملی داشـتند، منجر گردید كه این شركت از همان ابتدا در سطح استانداردهای بین المللی با شركتهای معتبر داخلی و خارجی فعالیت نماید.
از جمله فعالیتهای صورت گرفته در این برهه، طراحی انواع مخازن تحت فشــار و اتمســفریك و همچنین انواع مبدلهای حرارتی و طراحی و ساخت انواع چیلرهای تراكمی صنعتی و ساختمانی می باشد.

شركت رادکو  با بهره گیری از تجارب ارزشمند بدست آمده از اجرای پروژه های زیرسـاختی در صـنعت نفت و گاز كه اولین ماموریت این شركت در زمان تاسیس آن بود و در راستای اهداف بلند مدت خود، بخش تامین و تداركات صنعتی را ایجاد نمود.
شركت رادکو با ایجاد ارتباطات بلندمدت و مســــــتحكم ، خدمات خود را با كیفیت توافق شده، در زمان مقرر و با بهترین شرایط برای مشتریان فراهم می آورد.

ازطریق واتساپ با ما در تماس باشید
ارسال از طریق واتساپ