طراحی ، مهندسی و ساخت تاسیسات صنعتی و ساختمان

شرکت مهندسی و بازرگانی راهبرد انرژی درفک (رادکو)، با پشتوانه بر تخصص و دانش در زمینه طراحی، مدل سازی سه بعدی، مشاوره، تهیه مدارک مهندسی و اجرای تاسیسات ساختمان با کاربری های متفاوت اعم از تجاری، صنعتی و مسکونی فعالیت می نماید. شرکت رادکو با تعهد به استانداردهای اخلاقی و حرفه ای، در راستای برآورد تمامی نیازهای کارفرمایان گام بر می دارد. ارائه خدمات تخصصی در هر پروژه، از آغاز تا پایان، عنصر کلیدی در فلسفه رادکو است. رادکو با به کارگیری متد BIM ، مدارک مهندسی پیش از اجرا (Pre-construction Documents) را با دقت چشمگیری نسبت به روش های متداول ارائه می دهد. شرکت ما در تلاش است تا طرح های برجسته و نوآورانه در پروژه های خود ارائه دهد؛ تا بتواند خود را در راستای تعالی صنعت ساختمان کشور سهیم بداند.

استفاده از تجهیزات مرغوب و با کیفیت

ما در تمامی پروژه هایی که مشارکت میکنیم، از بروزترین استانداردهای صنعت ساختمان بهره میگیریم. مشتریان ما، توجه علمی و تخصصی شرکت رادکو را دریافت می کنند. طراحی بر پایه  BIM وجه تمایز ما در ارائه خدمات تاسیسات است.

ماموریت ما

ما در راستای تأمین تمامی خدمات فنی و مهندسی در زمینه تاسیسات ساختمان ، فعالیت میکنیم. روشی نوین در طراحی و اجرا به ما این امکان را می دهد که هزینه پیشبینی شده برای مشتریان به حداقل میزان خطا برسد.

نگاهی نوین و استفاده از تجهیزات مرغوب و با کیفیت

هدف ما ارائه بالاترین کیفیت در طراحی، مدل سازی، مستندسازی، اجرا، انتخاب تجهیزات و نصب سیستم های مکانیکی و برقی ساختمان است. طراحی پایدار و تخصصی رادکو سرمایه و هزینه عملیاتی پروژه را معقول می سازد.تجهیزات ساخته شده شرکت رادکو مطابق با کد و استانداردهای جهانی می باشد و از اقلام مرغوب در ساخت تجهیزات استفاده شده است

محصولات شرکت رادکو

محصولات شرکت رادکو

چیلر هوایی اسکرو شرکت رادکو

داکت اسپلیت /قیمت داکت اسپلیت و خرید داکت اسپلیت /شرکت رادکو

, , , , ,
داکت اسپلیت یکی از رایج ترین سیستم های گرمایشی و سرمایشی است که در حال حاضر استفاده می شود که شامل دو بخش است . که یک بخش سیستم (کندانسور) در خارج از ساختمان قرار دارد و معمولا روی یک دیوار خارجی قرار دارد و یک بخش سیستم (هواساز) داخل ساختمان قرار دارد و در داخل سقف کاذب تعبیه می شود .
چیلر هوایی اسکرو شرکت رادکو

فن کویل/قیمت فن کویل و خرید فن کویل /شرکت رادکو

, ,
فن کویل کوچکترین عضو سیستم های تهویه مطبوع است. فن کویل دستگاهی برای خنک کردن و تولید گرما و به طور کلی تهویه مطبوع در محیطهای مختلف مانند : محیطهای مسکونی، اداری ،تجاری است.
معماری ساختمان و استفاده درست از سیستم های تهویه مطبوع در معماری ساختمان

تهویه مطبوع چگونه معماری مدرن را شکل داد

, , , , , , , , ,
ساختمان ها آثاری هنری اند و نماد خلاقیت هستند . معماران ، ساختمان های بزرگ و زیبایی خلق می کنند که در برابر زلزله نیز مقاوم هستند . در نتیجه همکاری با یک تیم در زمینه تهویه مطبوع می تواند این زیبایی را دو چندان کند و علاوه بر زیبایی ساختمان ، احساس آرامش و آسایش را نیز برای ساکنین آن فراهم کند.
چیلر هوایی اسکرو شرکت رادکو
چیلر هوایی اسکرو شرکت رادکو

چیلر هوایی چیست؟ مزایای کمپرسور اسکرال، اسکرو و پیستونی

چیلر های هوا خنک به دلیل استفاده از کندانسور هوا خنک به این نام شناخته می شوند شرکت رادکو آماده خدمت رسانی به کارفرمایان عزیز است تا با ارائه پیشنهادات در زمینه تهیه دستگاه های تهویه مطبوع به شما کمک کند.
فن کویل شرکت رادکو

فروش انواع فن کویل در کرج و تهران شرکت رادکو

, , , , , , , , , , , ,
فن کویل دستگاهی برای تولید گرما و سرما در ساختمان های اداری و مسکونی وتجاری همانطور که از نام این دستگاه پیداست از دو بخش اصلی فن و کویل تشکیل شده است این دستگاه در واقع نقش تمام کننده عمل انتقال حرارت و تهویه هوا را دارد.
تهویه مطبوع شرکت رادکو
سیستم تهویه مطبوع برج های مسکونی تجاری شرکت رادکو
چیلر هوایی اسکرو شرکت رادکو