چشم انداز و ماموریت شرکت مهندسی و بازرگانی راهبرد انرژی درفک (رادکو)

استفاده از تجهیزات مرغوب و با کیفیت

تجهیزات ساخته شده شرکت رادکو مطابق با کد و استانداردهای جهانی می باشد و از اقلام مرغوب در ساخت تجهیزات استفاده شده است

محاسبات دقیق

استفاده از کارشناسان متخصص و بهره گیری از کد ، استاندارد و نرم افزارهای مهندسی روز دنیا سبب کاهش قیمت تجهیزات شده و افزایش بهره وری با حداقل بودجه برای مشریان را به همراه داشته است

قیمت های رقابتی و کیفیت بالا

تولید با کیفیت و  قیمت مناسب همواره رضایت مشتریان را بدنبال داشته است.

گارانتی و خدمات پس از فروش

مشتری مداری ، احترام به حقوق مصرف کننده ،گارانتی و خدمات پس از فروش از اصول غیر قابل اجتناب شرکت رادکو می باشد.

تجربه

تجربه دو دهه در طراحی ،مهندسی و ساخت تجهیزات صنعتی و توجه به مدیریت کیفیت ،بکار گیری روش های نوین مدیریتی و استفاده از دانش روز دنیا در تخصص ماست.

مشتری مداری

اصل مشتری مداری ، احترام به حقوق مصرف کننده و رضایت مشتری سه اصل مهم شرکت رادکو می باشد.

شـركت مهندسـی و بازرگانی راهبرد انرژی درفك (رادکو) با شـماره ثبت٣٦٥٧٣ جهت ارائه خدمات مهندســـــــی و بازرگانی در پروژه های نفت و گاز و تاسیسات صنعتی و ساختمان تأسیس گردیده است.
مأموریت شــــركت مهندســـــی و بازرگانی راهبرد انرژی درفك ، ارائه بهترین پیشــنهادات و راه حل ها به كارفرمایان، پیمانكاران و مشــاوران در زمینه صنایع EPC نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاهی، مهندسی و تدارك و نصـــب تجهیزات مرتبط با پروژه های خشـــــــــكی(on-shore) و فراساحلی( off-shore) و سیستمهای خنك كاری و تهویه مطبوع صنعتی و ساختمانی مبتنی بر روشهای روز دنیا است. استفاده از كادر تخصـصــی و مجرب، امكانات سخت افزاری و نرم افزاری روزآمد، روشهای كاری منسجم و بهره گیری از دیدگاه مدیریتی بنیانگذار و مؤسسین این شركت، كه تجربیات گران سنگی در پروژه های عظیم ملی داشـتند، منجر گردید كه این شركت از همان ابتدا در سطح استانداردهای بین المللی با شركتهای معتبر داخلی و خارجی فعالیت نماید.
از جمله فعالیتهای صورت گرفته در این برهه، طراحی انواع مخازن تحت فشــار و اتمســفریك و همچنین انواع مبدلهای حرارتی و طراحی و ساخت انواع چیلرهای تراكمی صنعتی و ساختمانی می باشد.

شركت رادکو  با بهره گیری از تجارب ارزشمند بدست آمده از اجرای پروژه های زیرسـاختی در صـنعت نفت و گاز كه اولین ماموریت این شركت در زمان تاسیس آن بود و در راستای اهداف بلند مدت خود، بخش تامین و تداركات صنعتی را ایجاد نمود.
شركت رادکو با ایجاد ارتباطات بلندمدت و مســــــتحكم ، خدمات خود را با كیفیت توافق شده، در زمان مقرر و با بهترین شرایط برای مشتریان فراهم می آورد.

کاتالوگ شرکت رادکو
کاتالوگ محصولات تهویه مطبوع شرکت رادکو

مشاهده کاتالوگ محصولات نفت ،گاز و پتروشیمی شرکت رادکو

برخی از مشتریان RADCO

محصولات شرکت رادکو

محصولات شرکت رادکو

طریقه عملکرد سیستم هوشمند موتورخانه
دستورالعمل نصب و تعمیر و نگهداری چیلر هوا خنک
چیلر جدبی
نکات مثبت و منفی سیستم های تهویه مطبوع هوشمند
خرید مینی چیلر به قیمت کارخانه
پارامترهایی که در انتخاب چیلر موثر است
شرکت سازنده چیلر صنعتی
ازطریق واتساپ با ما در تماس باشید
ارسال از طریق واتساپ