در سال های گذشته از عمر رادکو، خیلی دوست داشتیم در راستای مسئولیت اجتماعی خود، در بخش ورزش کشور فعالیت کنیم.

مسئولیت اجتماعی شرکت مهندسی و بازرگانی راهبرد انرژی درفک

از آنجایی که در تیم ما ورزش علاقه ای است مشترک، دوست داشتیم در بخش فوتبال بصورت خیلی جزئی وارد شویم و یک باشگاه فوتبال پایه را حمایت کنیم. 

همینطور ما بیشتر دوست داشتیم با لوگو و برند رادکو در شهرهای بزرگ آشنا شوند. پس ترجیح دادیم که این سرمایه گذاری را در استان البرز داشته باشیم.

از طرفی نیز امیدوار بودیم تیم فوتبالی تحت مدیریت افرادی تحصیلکرده و آموزش دیده پیدا کنیم. خوشبختانه این امر میسر شد و امروز بسیار خوشحالیم که توانستیم با باشگاه و مدرسه فوتبال درفک قرارداد همکاری امضا کنیم.

باشگاه و مدرسه فوتبال درفک به عنوان یکی از بهترین باشگاه ها و مدارس فوتبال در استان البرز، کار خودش را از سال 98 آغاز کرد.

باشگاه و مدرسه فوتبال درفک در فاز نخست فعالیت حرفه ای خود، از سنین 7 تا 14 سال عضویت می پذیرد.

ثبت نام باشگاه و مدرسه فوتبال درفک برای ترم بهار و تابستان سال 99 از اواخر بهمن ماه 98 آغاز می شود.

این باشگاه یکی از بهترین مدارس فوتبال را در استان البرز دارد. به گونه ای که با بهترین مربیان استان البرز که همگی دارای مدارک رسمی از کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC می باشند. 

به دلیل فلسفه باشگاه مبنی بر آموزش درست و اصولی به فوتبال آموزان، مربیان این باشگاه در کلاس های دانش افزایی شرکت می کنند، مطالعه روزانه بهترین تمرینات روز آکادمی های فوتبال دنیا را دارند تا به شکل صحیحی آموزش دهند.

همچنین امکانات تمرینی باشگاه و مدرسه فوتبال درفک به گونه ای است که آنچه در سنین نوباوگان و نونهالان مهم است، یعنی ارتقای سطح تکنیکی بازیکنان میسر گردد.

باشگاه و مدرسه فوتبال درفک البرز برای سال 99 از سنین 7 تا 14 سال تست فنی بعمل آورده و ثبت نام می کند.

شعبه رجایی شهر مدرسه فوتبال درفک در مجموعه ورزشی کوثر واقع در بلوار موذن کرج، ما بین خیابان پیروزی و انقلاب، از علاقه مندان و استعدادهای فوتبالی استان البرز و کرج، ثبت نام می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مراجعه به لینک زیر در باشگاه و مدرسه فوتبال درفک ثبت نام بعمل آورید.

ثبت نام در باشگاه و مدرسه فوتبال درفک البرز

توجه داشته باشید حمایت مالی و رسانه ای رادکو از باشگاه و مدرسه فوتبال درفک در راستای مسئولیت اجتماعی ما می باشد. این حمایت در قبال تهیه لباس و امکانات تمرینی از جمله توپ، موانع تمرینی می باشد. امیدواریم در سال های آینده رشته های ورزشی دیگری را در سطح کشور مورد حمایت قرار دهیم. خودمان دوست داریم در سال آینده تیمی از سیستان و بلوچستان یا خوزستان که مهد فوتبال است را حمایت کنیم. 

جهت ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

مدرسه فوتبال درفک

صفحه محصولات شرکت رادکو

صفحه نخست شرکت مهندسی و بازرگانی راهبرد انرژی درفک (رادکو)

تماس با بخش فروش و دفتر مرکزی RADCO