طراحی و مهندسی انواع مخازن

طراحی و مهندسی

در بخش نفت و گاز شرکت رادکو توانسته است با استفاده از تجربیات مهندسین خود در پروژه های بزرگ و کوچک ملی خدمات فنی و مهندسی ارزنده ای در بخش های مختلف پایین دست نفت ، گاز و پتروشیمی ارائه دهد. خدمات  شامل طراحی انواع مخازن تحت فشار ، مبدل های حرارتی، مخازن اتمسفریک، انواع بویلر و طراحی و ساخت انواع چیلر های تراکمی هواخنک و آب خنک صنعتی مورد استفاده در صنایع مختلف و مینی چیلر های ساختمانی

انواع مخازن تحت فشار

بخش مکانیک تجهیزات شرکت مهندسی و بازرگانی راهبرد انرژی درفک (رادکو) مسئولیت طراحی ارائه خدمات مهندسی در رابطه با تجهیزات نفتی و سایر تجهیزات تخصصی اعم از تجهیزات ثابت و دوار را عهده‌دار بوده و در این راستا با به کارگیری استانداردهای بین‌المللی سعی در به روز کردن طراحی‌ها و ارائه خدمات مهندسی را داشته است.از ویژگی‌های مشخص بخش مکانیک در شرکت مهندسی و بازرگانی راهبرد انرژی درفک (رادکو) دارا بودن متخصصان بسیار با تجربه در زمینه طراحی و پیشنهاد مشخصات تجهیزات نفتی ثابت مانند مخازن ذخیره، تحت فشار ، مبدل های حرارتی و غیره و همین طور تجهیزات دوار مانند پمپ‌ها را نام برد. در ضمن این بخش دارای کارشناسان ورزیده در خصوص سایر تجهیزات صنعتی نیز می‌باشد. نظارت عالیه بر تهیه دستورالعمل‌های نصب و بهره برداری و همین طور تجربیات زیاد در نظارت کارگاهی یکی دیگر از مشخصه‌های بارز این بخش در راستای تسهیل روند پیشرفت پروژه‌ها تا مرحله بهره‌برداری می‌باشد.

کندانسور (مبدل) چیست و انواع آن و کاربرد هریک در صنعت(کندانسور چیلر،کندانسور سردخانه،کندانسور صنعتی)-انواع کندانسور آبی(آب خنک) و کندانسور هوایی (هوا خنک)-انواع مبدل شامل( مبدل پوسته لوله ،مبدل صفحه ای،پوسته و کویل مارپیچ، نوع دو لوله ای) و رسوب زدائی کندانسور آبی (مبدل)

نرم‌افزارهای مورد استفاده در بخش تخصصی مکانیک

نرم‌افزارهای مورد استفاده در بخش تخصصی مکانیک تجهیزات به شرح ذیل می‌باشند:
PV Elite

TANK

ASPEN

ANSYS

NOZZLE PRO

AUTOCAD

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جانسون کنترل
سانیسو-روغن کمپرسور سانیسو

گاز مبرد R507

گاز مبرد R507: گازR507 از دسته گازهای HFC است که ترکیبی آزئ…

گاز مبرد R404a

گاز R404a : این گاز به عنوان یک گاز ترکیبی از خانواده گا…

گاز مبرد R407C

گاز مبرد  R407C:   گاز مبرد فریونی R407C مخلوطی از گازه…
ازطریق واتساپ با ما در تماس باشید
ارسال از طریق واتساپ