خرید چیلر تراکمی هوا خنک | لیست قیمت چیلر تراکمی هوا خنک

خرید چیلر هوا خنک یکی از دغدغه های بسیار مهم برای تولیدات صنعتی می باشد . یکی از بیشترین سوالاتی که در زمینه چیلر مطرح می شود در خصوص قیمت و خرید چیلر تراکمی هوا خنک است . که پاسخ دادن به این سوال با توجه به نوسانات ارز و شرایط کنونی کشور به طور قطع قابل پاسخ گویی نیست . به این دلیل که قطعات برقی و کمپرسور اکثرا وارداتی هستند به همین دلیل با نوسانات ارز قیمت آنها نیز تحت تاثیر قرار می گیرد .

چیلر 8 تن 2 مدار

خرید و قیمت چیلر-شرکت تولید کننده چیلر

خرید مینی چیلر صنعتی

برای درک بهتر از چیلر تراکمی هوا خنک

چیلر تراکمی چیست

چیلرهای تراکمی یکی از انواع از چیلرها هستند که سیکل تبرید در داخل آن از طریق فرایند متراکم شدن بخار در کندانسور صورت می گیرد . هر چه چیلرها با توان بیشتر کار کنند سیستم به همان صورت قوی تر بوده و قیمت بیشتری نیز خواهد داشت . برای ساختمان های بزرگ و صنایع ، چیلرها با ظرفیت بیشتر نیاز است .

چیلر صنعتی رادکو

نکات مهم در انتخاب انواع چیلرهوایی یا چیلر تراکمی هوایی

چیلر تراکمی هوا خنک ، چیلری بر مبنای چرخه تبرید تراکمی است . به این نوع چیلر ، چیلر هوایی نیز گفته می شود . کندانسور چیلر هوایی، متشکل از فن هایی است که هوا را با شدت حول لوله های حامل گرمای اتلافی عبور می دهد و با این کار گاز مبرد را تبدیل به مایع می کند . این نوع از چیلر ها نیاز به برج خنک کننده ندارند.

چیلر های هوایی که از انواع چیلرهای تراکمی می باشند به عنوان قلب سیستم سرمایش ساختمان ها در مناطقی که امکان استفاده از چیلرهای آبی نیست و نمی توان از برج خنک کننده استفاده کنیم بهترین گزینه است . مکانیزم عملکرد چیلر تراکمی هوا خنک که معمولا در فضاهای باز (پشت بام و حیاط ) نصب می شود مانند چیلر تراکمی آب خنک است و بر مبنای سیکل تبرید می باشد.

علت اینکه چیلر تراکمی هوا خنک را در فضای باز قرار می گیرد به دلیل امکان تبادل حرارت کندانسور هوایی چیلر هوایی با هوای آزاد است .

اجزای چیلر تراکمی هوا خنک

کمپرسور : بخار را از اواپراتور مکیده و دما و فشار آن را به حدی افزایش می دهد که بتواند با عامل تقطیر معمولی تقطیر شود.

لوله گاز داغ یا تخلیه: بخار(گاز مبرد) پر فشار و با دمای زیاد را از خروجی کمپرسور به کندانسور می رساند .

کندانسور : سطح تبادل حرارتی لازم برای انتقال حرارت از بخار مبرد گرم به عامل تقطیر را فراهم می نماید . کندانسورها درزمره مبدلهای حرارتی قرار می گیرد که در آنها حرارت بخار مبرد به عامل تقطیر (مثلا هوا یا آب) منتقل شده و در اثر آن بخار مبرد ابتدا تا دمای اشباع سرد شده و سپس به مایع تبدیل می شود . در کندانسور های هوایی از هوا به عنوان عامل تقطیر استفاده می شود .جریان هوا در کندانسور های هوایی ممکن است به دو صورت جریان طبیعی و جریان اجباری (جریان هوا به وسیله فن  یا دمنده ) صورت گیرد.

مخزن ذخیره مایع : مایع تقطیر شده را ذخیره می نماید و جریان ثابتی از مایع مورد نیاز را به اواپراتورارسال می کند .

لوله مایع: مبرد را از مخزن ذخیره به کنترل کننده ماده مبرد می رساند .

شیر انبساط: مقدار مناسبی از مبرد را به اواپراتور می رساند و فشار آن را طوری کاهش می دهد که مایع بتواند در دمای پایین مورد نظر ، تبخیر شود .

اواپرتور : یک مبدل حرارتی است که امکان انتقال انرژی حرارتی مایع به گاز مبرد را فراهم میکند . در طول تغییر حالت مایع به گاز ، بدون تغییر دما مقدار زیادی حرارت را جذب می کند . اواپراتور ها از نظر ساختمان به سه دسته تقسیم می شوند .

1- اواپراتور پوسته و لوله : معمولا از لوله های فولادی و مسی ساخته می شود .از این نوع کویل برای سرد کردن مایعات استفاده می شود.

2- اواپراتور صفحه ای: اواپراتور های صفحه ای از دو صفحه فلزی که بر روی آنها شیارهایی برای عبور مبرد ایجاد گردیده ، ساخته شده است . نوع دیگر آن ، از لوله ای که بین دو صفحه فلزی واقع شده است ، تشکیل گردیده که صفحات در انتها به یگدیگر جوش می شوند . در این اواپراتور ها برای ایجاد تماس حرارتی مطلوب بین صفحات و لوله حامل مبرد ، فضای بین صفحات را با محلول اتکتیک پر می کنند.

3- اواپراتور فین دار: نوعی از اواپراتور پوسته و لوله ای می باشد که در آنها به منظور افزایش سطح خارجی ودر نتیجه بهبود راندمان سرد کردن هوا ، پره هایی (فین) به عنوان سطح ثانویه جذب حرارت بر روی لوله ها قرار گرفته اند .(افزایش انتقال حرارت از لوله به هوا) ضمنا به منظور جلوگیری از اتلاف حرارتی ،می توان بدنه اواپراتور را عایق کرد.

انواع اواپراتور چیلر های تراکمی

لوله مکش: بخار کم فشار را از اواپراتور به مکش کمپرسور انتقال می دهد .

تابلوی ویژه برق

لرزه گیرها

لرزه گیر در چیلر ها

لرزه گیر ها در صنعت تاسیسات و ساختمان چیلرها نقش بسیار مهمی بر عهده دارند . تجهیزات حرارتی وو برودتی ، متاثر از ماهیت شان بطور مداوم در معرض ارتعاش هستند . دستگاهایی نظیر چیلر تراکمی هوا خنک ، هواساز ، ایرواشر ، پمپ ، کمپرسور ، و… نیاز به لرزه گیر دازند تا صدای کم تری تولید کنند و عمر طولانی تری داشته باشند .

انواع لرزه گیر در چیلر ها

 • لرزه گیر فنری Metal spring
 • لرزه گیر لاستیکی Rubber mount
 • لرزه گیر ترکیبی (شامل فنر حلقوی بعلاوه لاستیک)

لرزه گیر در چیلر

مینی چیلر هوا خنک

مینی چیلرها ، چیلرهای کوچکی هستند که دارای ابعاد کوچک و همچنین ظرفیت پایینی هستند که مناسب برای مکانهای مسکونی و اداری کوچک است.

مینی چیلر ها چیلرهای هوایی کوچکی هستند که صدای کمی دارند و ظرفیت آنها کم تر از 20 تن تبرید می باشد و مناسب برای مکانهایی است که می خواهند سرمایش و گرمایش مستقلی داشته باشند. که در این صورت مشکلات مربوط به موتورخانه مرکزی حذف خواهد شد .

خرید مینی چیلر تراکمی هوا خنک رادکو

اساس کارکرد مینی چیلر

اساس کارکرد مینی چیلرها نیز مانند چیلرها است و بر اساس سیکل تبرید تراکمی می باشد به این صورت که بخار مبرد توسط کمپرسور فشرده شده و با این کار دمای آن نیز افزایش یافته در مرحله بعد مبرد وارد کندانسور شده و در آنجا با عبور هوای محیط بر روی کویل ها خنک شده و تبدیل به مایع می شود و بعد از عبور از شیر انبساط افت فشار پیدا می کند. و با خنک کردن آب در اواپراتور آن را به داخل ساختمان ارسال می کند. و این چرخه مکرر تکرار می شود .

سیکل تبرید در چیلر تراکمی هوا خنک

گاز مبرد توسط کمپرسور در چیلر هوا خنک فشرده می شود . گاز فشرده شده با فشار زیاد و دمای بالا وارد کندانسور می شود. و توسط هوای محیط خنک شده و به صورت مایع در می آید بعد این مایع با عبور از شیر انبساط یا لوله موئین که کار آن کاهش فشار مایع است در دمایی پائین قرار می گیرد تا بتواند با عبور از لوله های اواپراتور گرمای آب داخل اواپراتور را کاهش دهد . به دلیل فشار کمتر اواپراتور نسبت به کندانسور ، مایع مبرد تبخیر می شود که گرمای مورد نیاز این عمل تبخیر از آب جریان یافته سیستم درون اواپراتور تامین می شود ، در نتیجه آب سیستم تبرید درون اواپراتور سرد می شود و سپس توسط توسط سیستم پمپ های سیرکولاتر به کویل آب سرد فن کویل ها و هواسازها به جهت تولید هوای خنک به آنجا منتقل می شود .و دوباره با مکش کمپرسور گاز مبرد دوباره به سمت کمپرسور حرکت می کند و این سیکل ادامه می یابد .

خرید چیلر تراکمی -قیمت وفروش انواع چیلر های رادکو-سیکل تراکمی چیلر تراکمی

مزایای اساسی چیلر هوا خنک نسبت به سایر چیلرها

 • در چیلرهای هوا خنک کندانسور در جدیدترین شکل خود یعنی V شکل ساخته شده و توسط توربو فن خنک می شود که به نکات زیر به طور خاص می توان اشاره کرد
 1. فن آوری جابجایی هوا از روی کویل ، با حداکثر حجم هوادهی و با حداقل صدای مزاحم می باشد .
 2. طرح V شکل از جدیدترین انواع کندانسور بوده که به پروفیل لوله و پره با حداکثر توربولانس و نسبت انتقال حرارت 30% بیش از طرح های متداول کندانسور می باشد.

تعداد کمپرسور در چیلر هوا خنک

 1. در این چیلرها تعدد کمپرسور وجود دارد مثلا یک چیلر 100 تن شامل 5 یونیت 20 تن و 10 عدد کمپرسور خواهد بود در صورتی که در انواع دیگر موجود در بازار تعداد کمپرسور در این ظرفیت حداکثر 2 عدد خواهد بود .
 2. در این مدل چیلر هنگام بار ، این کمپرسور ها هستند که از مدار خارج می شوند و این امر باعث کاهش استهلاک کمپرسور ها می شود ، یعنی افزایش طول عمر آنها.
 3. تعداد کمپرسورها موجب می گردد که کنترل بار صورت گرفته و کمپرسورها تک تک زیر بار رفته و در نتیجه مصرف برق کمتر خواهد گردید.
 4. به عنوان مثال اگر دستگاه 100 تن تبرید مد نظر باشد ، 10 عدد کمپرسور دارد که این کمپرسورها به تناسب مصرف ساختمان تک تک زیر بار رفته و در نتیجه وقتی 50% بار ساختمان فعال باشد (که اکثر اوقات در طول روز و شب این چنین است) تنها تعداد 5 کمپرسور زیر بار بوده و 5 عدد کمپرسور دیگر کاملا خاموش می باشد ، که این روند علاوه بر این که مصرف برق را نصف می کند از استهلاک سیستم نیز جلوگیری به عمل می آورد .
 5. به دلیل تعدد کمپرسور اگر یک یا تعدادی از کمپرسورها دچار خرابی شوند و از مدار خارج شوند ، دستگاه از کار نمی افتد و با باقی کمپرسورها سرمایش را تامین می کند .

مزایای چیلر هوایی

 • هزینه نصب چیلر هوایی به دلیل کم بودن تعداد تجهیزات ،کم تر است .
 • نصب آسان و ابعاد کوچکتر نسبت به چیلر های مشابه و هم ظرفیت
 • چیلر هوایی فضای کمتری را نیاز دارد و می توان روی سقف نصب شده و نیازی به موتورخانه ندارد . این یعنی فضای بیشتر در ساختمان قابل استفاده است .
 • چیلر هوا خنک به دلیل قطعات کمتر ، نگهداری راحت تری در مقایسه با چیلر آب خنک دارد .
 • عدم نیاز به نگهداری و سرویس های زود هنگام و عمر بالای کمپرسور .
 • سیستم چیلر هوا خنک بسیار ساده بوده و نیازی به پمپ دیگر برای کندانسور ندارد.
 • عدم نیاز به برج خنک کننده .
 • چیلر تراکمی هوا خنک

معایب چیلر تراکمی هوا خنک

 • چیلر هوا خنک در بیرون ساختمان نصب می شود و فن و کمپرسور نویز زیادی خواهند داشت .
 • چیلر هوا خنک عمری به اندازه چیلر آب خنک ندارند . دلیل این امر ، قرار داشتن این نوع چیلر ها در مقابل آفتاب ، باران ، باد ، رطوبت و برف است که آسیب پذیر می شود .
 • چیلر هوا خنک ممکن است موجب انسداد شود .
 • چیلر هوا خنک به دلیل داشتن ضریب عملکرد پایین نسبت به چیلر آب خنک ، و همچنین به علت گرانتر بودن کندانسور هوایی نسبت به کمپرسور آبی ، هزینه اولیه بالاتری تسبت به چیلر های آبی دارد .

انواع کمپرسور های چیلر تراکمی هوا خنک

انواع چیلر های هوایی بر نحوه کار کندانسور ، براساس نوع کمپرسور دسته بندی می شوند

 • کمپرسور اسکرال (حلزونی)
 • کمپرسور اسکرو
 • کمپرسور پیستونی
 • کمپرسور سانتریفیوژ

نکاتی در زمینه چیلر های تراکمی

پمپ دان PUMP DOWN کردن و سوپر هیت SUPER HEAT چیلر تراکمی

راهنمای خرید چیلر هوا خنک

برای برسی دقیق هزینه های چیلر هوا خنک باید اطلاعات حداقلی از شرایط زیر داشته باشید

 • شرایط هوایی و محل پروژه
 • میزان نیاز بار برودتی
 • شرایط مالی
 • هزینه های جانبی و تجهیزات مورد استفاده در چیلر و ...

قیمت چیلر هوا خنک

قیمت یکی از مهمترین پارامترها در انتخاب دستگاه چیلر است .قیمت، کیفیت و مشخصات عملکردی تعیین کننده نوع چیلر انتخابی هستند. چیلرها دارای کاربردهای تهویه مطبوع صنعتی و فرایندی هستند. چیلر صنعتی و فرآیندی در صنایع تزریق پلاستیک، برش لیزر ،دارویی پزشکی و غذایی کاربرد دارد.

قیمت چیلر هوا خنک بسته به ظرفیت و انواع آن متفاوت است و تقریبا برابر  با چیلر آب خنک خواهد شد زیرا هزینه نصب و تعمیر و نگهداری آن کم تر از چیلر آب خنک است و نیاز به برج خنک کننده و پمپ های اضافه تر آن را ندارد .

قیمت چیلر هوا خنک نیز مانند باقی اجناس با توجه به نوسانات ارز تغییر می کند . قیمت چیلر هوا خنک با توجه به ظرفیت و مقدار سرمایی که تولید می کند نیز متفاوت است و همچنین نوع کمپرسور مورد استفاده شده در چیلر بر قیمت آن تاثیر می گذارد.

در ادامه پارامترهای موثر بر قیمت چیلر معرفی شده و ضمن توضیح تاثیر این پارامترها در قیمت چیلر، لیست قیمت چیلر های تولید شده توسط شرکت رادکو ارائه می‌شود به طور معمول چیلرها تا ظرفیت نامی 20 تن تبرید را مینی چیلر و با ظرفیت بالاتر را چیلر می نامند.

 عوامل موثر بر قیمت چیلر :

عوامل زیر تعیین کننده سطح قیمت چیلر هستند .

ظرفیت چیلر ظرفیت چیلر در واقع مقدار گرمایی است که می‌تواند از دستگاه شما خارج کند و یا میزان آب سردی است که می تواند برای خنک کردن ساختمان تولید گردد. در دستگاه های صنعتی ظرفیت مورد نیاز چیلر معمولاً توسط سازنده پیشنهاد می‌شود
نوع کندانسور کندانسورها در 3 نوع  هوایی ، آبی و تبخیری ساخته می‌شوند که کندانسور هوایی معمولی ترین نوع آنهاست و نوع تبخیری کاربرد کمتری دارد.
دمای محیط دمای محیط اثر مستقیمی بر انتخاب تجهیزات چیلر به ویژه کندانسور دارد.
دمای آب خروجی چیلر دمای آب چیلر یکی از عوامل موثر بر ظرفیت چیلر و قطعات آن است و معمولاً توسط سازنده دستگاه مصرف کننده آب چیلر تعیین می گردد. معمولا دمای آب خروجی چیلر هفت درجه سانتی‌گراد است.
نوع کمپرسور انواع کمپرسور در ساخت چیلر کاربرد دارد. در سایزهای کوچک کمپرسورهای اسکرال و پیستونی هرمتیک کاربرد بیشتری دارند. و در سایزهای متوسط کمپرسورهای پیستونی سمی هرمتیک و اسکرال کاربرد دارند و در سایزهای بزرگ معمولا ازکمپرسورهای اسکرو استفاده می شود.
تعداد کمپرسور و مدار با افزایش تعداد کمپرسور و تعداد مدار ، قیمت چیلر صنعتی و ساختمانی  افزایش یافته  و در عوض قابلیت اطمینان چیلر و قابلیت کنترل ظرفیت آن افزایش می‌یابد به این طریق که با ایراد در یک مدار، مدار های بعدی به طور جداگانه به کار خود ادامه می‌دهند
نوع اواپراتور اواپراتور های آبی می‌توانند از نوع پوست لوله یا از نوع صفحه باشند .اواپراتورهای پوسته و لوله، ارزان تر و حجیم تر هستند ولی حساسیت کمتری به یخ زدن آب دارند. اواپراتور های صفحه ای، کم حجم و گران هستند و حساسیت بالایی هم به یخ زدن آب دارند.
جنس اواپراتور اواپراتور پوسته و لوله معمولاً دارای جنس بدنه آهن و لوله مسی است و اواپراتور صفحه ای از نوع فولاد ضد زنگ یا نیکل ساخته می شود.
نوع گاز مبرد با توجه به اینکه شرایط کارکرد گازها در دما و فشار متفاوت است و بسته به نوع گاز انتخاب شده، نوع تجهیزات بکاررفته در چیلر متفاوت خواهد بود.بنابراین نوع گاز تاثیر مستقیمی بر هزینه ساخت چیلر،برق مصرفی ،عمر دستگاه و در نهایت قیمت چیلر خواهد داشت.
جنس لوله کشی داخلی لوله‌کشی چیلر می تواند با سایزهای مختلفی انجام شود سایزهای بزرگتر باعث افزایش قیمت چیلر شده و با کوچک کردن سایز لوله از حالت بهینه، عمر دستگاه کاهش می یابد
نوع برند و کیفیت  قطعات بکار رفته در ساخت چیلر،طراحی ،محاسبه دقیق و بهینه چیلر شامل قطعات زیادی است که بیشتر آنها برای حفاظت از کمپرسور و عملکرد بهینه سیکل استفاده می‌شوند می‌توان تعداد زیادی از آنها را حذف کرد یا از قطعات با کیفیت پایینتر استفاده نمود که باعث کاهش عمر مفید دستگاه و خرابی مکرر می‌شود. همچنین پیچیدگی‌هایی در لوله کشی وجود دارد در صورتی که به نحو صحیح اجرا نشود باعث کاهش ظرفیت دستگاه و همچنین کاهش طول عمر مفید چیلر می شود.

لیست قیمت مینی چیلر شرکت رادکو:

مدلهای مختلف مینی چیلر ساخت رادکو در ادامه معرفی شده است و بازه قیمت هرکدام ارائه گردیده است. لازم به ذکر است که هر نوع چیلر با مشخصات سفارشی و متفاوت با محصولات ذکر شده در جدول قابل تولید و عرضه می باشد.

لیست قیمت مینی چیلر هواخنک و آب خنک شرکت رادکو (مینی چیلر هوایی و آبی)
ظرفیت تبرید نامی تعداد مدار نوع کمپرسور قیمت (میلیون تومان)
قیمت مینی چیلر 2 تن 1 اسکرال استعلامی
قیمت مینی چیلر 3 تن 1 اسکرال استعلامی
قیمت مینی چیلر 4 تن 1 اسکرال استعلامی
قیمت مینی چیلر 5 تن 1 اسکرال استعلامی
قیمت مینی چیلر 6 تن 1 اسکرال استعلامی
قیمت مینی چیلر 7.5 تن 1 اسکرال استعلامی
قیمت مینی چیلر 8 تن 1 اسکرال استعلامی
قیمت مینی چیلر 8 تن 2 اسکرال استعلامی
قیمت مینی چیلر 10 تن 1 اسکرال استعلامی
قیمت مینی چیلر 10 تن 2 اسکرال استعلامی
قیمت مینی چیلر 12 تن 1 اسکرال استعلامی
قیمت مینی چیلر 12 تن 2 اسکرال استعلامی
قیمت مینی چیلر 15 تن 1 اسکرال استعلامی
قیمت مینی چیلر 15 تن 2 اسکرال استعلامی
قیمت مینی چیلر 20 تن 1 اسکرال استعلامی
قیمت مینی چیلر 20 تن 2 اسکرال استعلامی
نوع کندانسور:کندانسور هوایی
نوع اواپراتور:پوسته و لوله یا صفحه ای
نوع گاز مبرد :گاز R22
کاربرد در ساختمان، صنایع مختلف ،تزریق پلاستیک،لیزر، صنایع پزشکی و دارویی،صنایع غذایی ،تولید قارچ

لیست قیمت چیلر شرکت رادکو:

مدلهای مختلف چیلر ساخت شرکت رادکو در ادامه معرفی شده است و بازه قیمت هرکدام ارائه گردیده است. لازم به ذکر است که هر نوع چیلر با مشخصات سفارشی و متفاوت با محصولات ذکر شده در جدول قابل تولید و عرضه می باشد.

لیست قیمت چیلر هواخنک و چیلر آب خنک شرکت رادکو ( چیلر هوایی و آبی)
ظرفیت تبرید نامی تعداد مدار نوع کمپرسور قیمت (میلیون تومان)
قیمت چیلر 25 تن 1 اسکرال استعلامی
قیمت چیلر 25 تن 2 اسکرال استعلامی
قیمت چیلر 30 تن 1 اسکرال استعلامی
قیمت چیلر 30 تن 2 اسکرال استعلامی
قیمت چیلر 40 تن 2 اسکرال استعلامی
قیمت چیلر 40 تن 4 اسکرال استعلامی
قیمت چیلر50 تن 2 اسکرال استعلامی
قیمت چیلر 60 تن 2-4 اسکرال استعلامی
قیمت چیلر 70 تن 2 اسکرال استعلامی
قیمت چیلر 75 تن 3 اسکرال استعلامی
قیمت چیلر 80 تن 2-4 اسکرال استعلامی
قیمت چیلر 90 تن 3 اسکرال استعلامی
قیمت چیلر 100 تن 4 اسکرال استعلامی
نوع کندانسور:کندانسور هوایی
نوع اواپراتور:پوسته و لوله یا صفحه ای
نوع گاز مبرد :گاز R22
کاربرد در ساختمان، صنایع تزریق پلاستیک،لیزر، صنایع پزشکی و دارویی،صنایع غذایی و دارویی

استعلام قیمت و فروش چیلر تراکمی هوا خنک

برای انتخاب و استعلام قیمت چیلر هوا خنک و استعلام قیمت چیلر آب خنک با ظرفیت مناسب برای پروژه های خود با کارشناسان ما در شرکت رادکو در تماس باشید .

صفحه محصولات شرکت رادکو

صفحه نخست شرکت مهندسی و بازرگانی راهبرد انرژی درفک (رادکو)

مکان هایی که می توان از چیلرهای تراکمی هوا خنک استفاده کنند

 • در ساختمان ها

 • واحدهای صنعتی مانند دارو سازی ، صنعت تولید مواد غذایی

 • اماکن اداری و عمومی

 • کارخانجات نساجی

 • واحد های صنعتی (خنک کردن قالب های صنعتی)

 • کارخانجات ریسه گری و فولاد سازی

 • صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

 • سالن های پرورش قارچ

محل نصب چیلر های هوا خنک

چیلرهای هوا خنک هوا را به طور معمول در اتاق های تجهیزات مکانیکی یا در منطقه ای که از ساختمان که نزدیک به محلی است که خنک می شود قرار دارند . در برخی از تنظیمات صنعتی خنک کنندها درست در همان منطقه ای که خنک می شوند  نگه داشته می شوند . این بستگی به اندازه چیلر و کمپرسور دارد . در بعضی موارد چیلر ها در فضای بیرونی قرار می گیرند .

نصب چیلر تراکمی هوا خنک

خدمات پس از فروش

شرکت رادکو مراحل نصب ، تعمیرات چیلر و تعویض قطعات را پشتیبانی می کند .

محصولات رادکو شامل ۱۲ ماه گارانتی بی قید و شرط و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

مطالعه بیشتر :

نگهداری و تعمیرات چیلرهای تجاری،صنعتی و خانگی توسط شرکت رادکو

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب مناسب ترین دستگاه برای پروژه خود و نیز استعلام قیمت آنها با مهندسان ما تماس بگیرید. کارشناسان شرکت مهندسی و بازرگانی راهبرد انرژی درفک (رادکو) آماده ارائه هر گونه مشاوره تخصصی در این زمینه می‌باشند.

راههای ارتباط با ما

 • تلفن های تماس با ما

  دفتر تهران:28428609-021

  تلفن همراه:09385059681 

   ساعت پاسخگویی : شنبه تا پنجشنبه  ساعت 9 الی 18

 • آدرس ایمیل

  واحد بازرگانی و فروش:

  sm@radcoir.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات شرکت رادکو

فن کویل-اجزا فن کویل
محاسبه ظرفیت چیلر
انتخاب چیلر
تعدادی از عواملی که باید در کنترل تهویه رستوران مد نظر قرار داد