کولرهای گازی و اسپلیت گری GREE

شرکت گری در سال 1991، تلاش کرد تا جهان را به مکانی خنک تبدیل کند. به همین منظور، آنها با تولید برخی از پیشرفته ترین تهویه مطبوع تجاری و مسکونی در جهان، به یک رهبر جهانی در سیستم های تهویه مطبوع تبدیل شده اند. اکنون GREE بزرگترین شرکت تخصصی تهویه مطبوع در جهان است که تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات را ارائه می دهد.

کولرهای گازی و اسپلیت گری GREE

برند مدل قیمت
کولر گازی گری

12000BTU I COOL GREE JH12HL

+++A

بررسی و خرید
کولر گازی گری

18000BTU I COOL GREE JH18HL

+++A

بررسی و خرید
کولر گازی گری

24000BTU I COOL GREE JH24HL

+++A

بررسی و خرید
کولر گازی گری

30000BTU I COOL GREE JH30HL

+++A

بررسی و خرید
کولر گازی گری 36000BTU I COOL GREE JH36HL

+++A

بررسی و خرید
کولر گازی گری 60000BTU I COOL GREE JH60HL

+++A

بررسی و خرید

ماموریت شرکت GREE نوآوری و ایجاد روش های جدید برای کمک به مردم است که زندگی خوبی داشته باشند و بدون توجه به محل زندگی، کار یا بازی خود راحت باشند.

از هر سه سیستم تهویه مطبوع در سراسر جهان، یک دستگاه توسط شرکت گری تولید می شود. گری دارای 9 مرکز تولید است و ظرفیت سالانه تولید سیستم های تهویه مطبوع فعلی آن بسیار زیاد است .شرکت گری یکی از برترین شرکت ها در زمینه ساخت کولر های گازی و اسپلیت است و محصولات GREE از پیشرفته ترین، و کارآمدترین و سازگارترین با محیط زیست در بازار امروز است.

کولر گازی گری دارای انواع پنجره ای، پرتابل، اسپلیت دیواری، داکت (کانالی)، کاستی، ایستاده، مولتی پنل ساده و پیشرفته (GMV) است. کولر گازی گری از با کیفیت ترین تولیدات کشور چین و به عنوان رقیبی سرسخت با برندهای معتبر دیگر شناخته می شود و حجم تولید و فروش بالای ان در بازارهای جهانی تائید کننده این امر است.

مطالعه بیشتر:

چیلر هوا خنک 

چیلر آب خنک

نوع کمپرسور مورد استفاده در کولر های گازی شرکت گری

شرکت گری در تولید کولرهای گازی و اسپلیت خود از انواع کمپرسورهای روتاری، پیستونی و کمپرسورهای دارای کیت اینورتر استفاده می نماید.

کمپرسور روتاری بیشترین مصرف در ساخت انواع کولر های گازی شرکت گری است .

گاز مبرد مورد استفاده در کولر های گازی شرکت گری از نوع R22 و R410a می باشد.

کولر گازی گری

کولر گازی

کولر گازی دارای دو واحد داخلی و خارجی است که واحدهای داخلی و خارجی به جای کانال با لوله کشی متصل می شوند. یکی از مزایای اصلی این نوع تهویه مطبوع این است که به شما امکان می دهد دما را در هر اتاق کنترل کنید.

کولر گازی چگونه کار می کند؟

کولر گازی در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارد اما همه آنها بر یک اساس کار می کنند. کولر گازی با از بین بردن گرما و رطوبت از هوای داخلی، هوای سرد داخل خانه یا فضای بسته شما را تامین می کند. هوای خنک شده را به فضای داخلی بر می گرداند و گرما و رطوبت ناخواسته را به بیرون منتقل می کند. یک سیستم تهویه مطبوع یا سیستم تهویه خنک کننده از ماده شیمیایی خاصی به نام مبرد استفاده می کند و دارای سه جز اصلی است.

کمپرسور

 کندانسور

و اواپراتور

است.

این اجزا با هم کار می کنند تا مبرد را به سرعت از گاز به مایع تبدیل کرده و دوباره برگردانند. کمپرسور فشار و دمای گاز مبرد را بالا می برد و آن را به کندانسور ارسال می کند و در آنجا به مایع تبدیل می شود. سپس مبرد به داخل خانه باز می گردد و وارد اواپراتور شده و مبرد مایع تبخیر می شود و کویل ها را خنک می کند . یک فن هوای داخلی را که از طریق کویل اواپراتور سرد شده اند را به محیط ارسال می کند. و هوای خنک شده در سراسر محیط گردش می کند در حالی که گاز تبخیر شده به بیرون به کمپرسور ارسال می شود. با بازگشت مبرد به حالت مایع، گرما در هوای خارج آزاد می شود. این چرخه تا خنک شدن محیط ادامه دارد.

اجزا کولرهای گازی و اسپلیت گری GREE

مطالعه بیشتر:

مینی چیلر

فن کویل

هواساز

کولر گازی اینورتر چیست؟

اینورتر فناوری صرفه جویی در انرژی است که با کنترل دور موتور، هدر رفت کار در کولرهای گازی را از بین می برد. کولرهای گازی وقتی خنک می شوند که دمای اتاق بالاتر از دمای تنظیم شده باشد و دمای اتاق به زیر دمای تنظیم شده می رسد، و دمای تنظیم شده را حفظ می کنند.

دور موتور در کولرهای گازی از نوع غیراینورتر ثابت مانده و دما با روشن و خاموش کردن موتور تنظیم می شود که انرژی بیشتری مصرف می کند.

در کولرهای گازی از نوع اینورتر، درجه حرارت با تغییر دور موتور بدون روشن و خاموش کردن موتور تنظیم می شود.

در مقایسه با کولرهای گازی از نوع غیر اینورتر، کولرهای گازی با اینورتر قدرت کمتری دارند و می توانند در مصرف انرژی صرفه جویی کنند.

حال برای درک بهتره نحوه عملکرد کولر گازی اینورتر دار با کولر گازی غیراینورتر دار مردی در حال دویدن را مثال می زنیم.

1- کولر گازی نوع غیر اینورتر شروع و توقف دویدن سخت، استراحت، سپس شروع و توقف یک بار دیگر انرژی بیشتری مصرف می کند.

2- کولر گازی نوع اینورتر وقتی سرعت مناسب حفظ شود، یک دونده می تواند بدون اتلاف انرژی به کار خود ادامه دهد.

مقایسه کولر گازی معمولی با کولر گازی اینورتر

مطالعه بیشتر:

برج خنک کننده چیست؟

سیستم vrf چیست؟

تجهیزات و لوازم کنترل و اندازه گیری

دور موتور چگونه کنترل می شود؟

موتور با آهن ربا و جریان الکتریکی کار می کند. موتور از دو نوع آهن ربا تشکیل شده است. یکی آهنربای دائمی است که دارای نیروی مغناطیسی طبیعی است. دیگری آهن ربای الکتریکی است که توسط الکتریسیته نیروی مغناطیسی تولید می کند.

جهت جریان الکتریکی قطبیت آهنربای الکتریکی را تعیین می کند قطب های شمال (N) و جنوب (S) آهن ربا توسط جهت جریان الکتریکی تعیین می شود. هنگامی که جهت جریان الکتریکی معکوس شود، قطب های شمال (N) و جنوب (S) برعکس می شوند.

موتور با تغییر جهت جریان الکتریکی می چرخد. هنگامی که آهن ربا تماس گیرد، یک نیروی جذاب بین قطب N  وS  آهن ربا و یک نیروی دافعه بین قطب N و N و قطب S  وS  رخ می دهد.

موتور از نیروهای جذابه و دافعه ناشی از تغییر قطب مغناطیس الکتریکی می چرخد.

از اینورتر برای تنظیم سرعتی که جهت جریان برق تغییر می کند استفاده می شود و این سرعت چرخش موتور را تنظیم می کند. اینورتر با تغییر جهت جریان الکتریکی آهنربا موتور را می چرخاند. علاوه بر این، تنظیم سرعت چرخش در موتور نیز با کنترل دقیق سرعت سوئیچینگ انجام می شود.

کولرهای گازی و اسپلیت گری GREE

مطالعه بیشتر:

نکات مهم انتخاب و خرید انواع داکت اسپلیت

مواد مصرفی و اتصالات سیستم های تهویه مطبوع

نگهداری و تمیز کردن کولرگازی

برای اینکه سیستم تهویه مطبوع شما به طور موثر کار کند و عمر آن طولانی شود ، باید تمیز و نگهداری شود. عدم مراقبت از آن منجر به قبض های بالاتر در مصرف برق می شود و حتی می تواند برای خانواده شما سلامتی ایجاد کند. بسیاری از افراد نمی دانند که کولرهای گازی در صورت عدم نگهداری صحیح ، می توانند باکتری ها و بیماری ها را گسترش دهند.

نگهداری و تمیز کردن کولرگازی

 تعمیر و نگهداری کولر گازی گری

شرکت ما در صنعت تهویه مطبوع پیشرو است و راه حل های کامل گرمایشی و سرمایشی را برای خانه ها، شرکت و ادارات شما رائه می دهد تیم ما متعهد به ارائه بالاترین سطح خدمات و کیفیت محصول، نصب و سرویس کولر گازی شما می باشد.

تمام کارها توسط پرسنل ماهر انجام می شود که می توانند به شما برای بهترین و ایده آل ترین نقطه برای نصب مشاوره دهند. که این امر موجب می شود شما بیشترین بهره را از سیستم خود ببرید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب مناسب ترین دستگاه برای پروژه خود و نیز استعلام قیمت آنها با مهندسان ما تماس بگیرید. کارشناسان شرکت مهندسی و بازرگانی راهبرد انرژی درفک (رادکو) آماده ارائه هر گونه مشاوره تخصصی در این زمینه می‌باشند.

راههای ارتباط با ما

 • تلفن های تماس با ما

  دفتر تهران:28428609-021

  تلفن همراه:09385059681 

   ساعت پاسخگویی : شنبه تا پنجشنبه  ساعت 9 الی 18

 • آدرس ایمیل

  واحد بازرگانی و فروش:

  sm@radcoir.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[promo_modern promo_type=’custom’ page_link=’144′ post_link=’4343′ portfolio_link=’94’ custom_link=’http://www.radcoir.com/shop/’ promo_image=’http://www.radcoir.com/wp-content/uploads/2019/08/فروش-محصولات-تهویه-مطبوع-سرکت-راهبرد-انرژی-درفکرادکو.jpg’ attachment=’2885′ attachment_size=’full’ new_title=’ محصولات شرکت رادکو ‘ extratag=” img_size=’gallery’ heading_size=’30’ extra_bg=’#0074aa’ overlay=’0.6′ overlay_start=’10’ overlay_end=’50’ custom_class=” av_uid=’av-k790fwec’ admin_preview_bg=”][/promo_modern]

جانسون کنترل
سانیسو-روغن کمپرسور سانیسو

گاز مبرد R507

گاز مبرد R507: گازR507 از دسته گازهای HFC است که ترکیبی آزئ…

گاز مبرد R404a

گاز R404a : این گاز به عنوان یک گاز ترکیبی از خانواده گا…

گاز مبرد R407C

گاز مبرد  R407C:   گاز مبرد فریونی R407C مخلوطی از گازه…
ازطریق واتساپ با ما در تماس باشید
ارسال از طریق واتساپ